Послуги


Інформаційно-технологічний супровід

Інформаційно-технологічний супровід


Професійні інформаційні системи ІТС – велика методична бібліотека для бухгалтерів, кадровиків, керівників та технічних спеціалістів. Облік, податки, звітність, кадрова робота описані як "в загальному", так і з точки зору реалізації в конкретних програмах "1С:Підприємство". Також розглянуті правові питання, розміщені електронні версії популярних бухгалтерських журналів, наведені відповіді на питання користувачів. Всі матеріали забезпечені посиланнями на кодекси, закони та нормативні документи.    Різні варіанти інформаційних систем призначені для різних категорій користувачів та мають різний об'єм інформації.

Подробнее


FREDO Звіт

FREDO Звіт


«FREDO Звіт» - інтегрований з програмами для автоматизації бізнесу сервіс здачі електронної звітності до Державних органів, реєстрації податкових документів в ЄРПН та обміну ними між контрагентами.

Подробнее


FREDO ДокМен

FREDO ДокМен


«FREDO ДокМен» - Обмін електронними документами (рахунками, актами виконаних робіт, товарними накладними та іншими юридично значимими документами) з контрагентами безпосередньо з програм для автоматизації бізнесу без створення зовнішніх файлів.

Подробнее


Хмарні технології та хмарний сервіс для бізнесу

Хмарні технології та хмарний сервіс для бізнесу


Хмарні сервери зручних конфігурацій. Розміщуйте сайти, програми автоматизації бізнесу та високонавантажені системи. 


Подробнее