Пактум.Контрагент

Опис

Сервіс «Пактум.Контрагент» надає наступні можливості:
  • автоматизоване заповнення картки контрагента відповідно до введеного коду ЄДРПОУ (ДРФО) даними, що містяться у єдиних державних реєстрах: назва, юридична адреса, телефон, керівник, дані про систему оподаткування;
  • заповнення картки контрагента доступно як з форми створення картки контрагента у довіднику, так і з форми створення первинного документа – рахунку, накладної, акту виконаних робіт.

Переваги

  • Інтеграція сервісу з типовими конфігураціями, що не вимагає додаткових налаштувань. 
  • Можливість натисканням однієї кнопки: створити нову картку контрагента у вашій системі автоматизації бізнесу або актуалізувати дані в існуючій; 
  • Виключення помилок при ручному введенні даних і зниження ризиків некоректного заповнення реквізитів в документах; 
  • Доступність сервісу з будь-якого робочого місця, де встановлена система автоматизації, починаючи від локального комп'ютера і закінчуючи "хмарковим" сервісом. 
  • Цілодобова доступність сервісу в режимі 24/7 (без вихідних і святкових днів).

Умови отримання

Для підключення та використання сервісу «Пактум.Контрагент» потрібно мати номер основної поставки програмних продуктів 1С:Підприємство або BAS.
На один реєстраційний номер основної поставки можна оформити необмежену кількість доступів до сервісу «Пактум.Контрагент».
При оформленні доступу до сервісу «Пактум.Контрагент» необхідно обов'язково вказати реєстраційний номер основної поставки і код (ЄДРПОУ або ДРФО) користувача.
Після придбання користувачем сервісу, обслуговуюча компанія повинна передати дані для реєстрації доступу до сервісу за звичайними каналами. Після перевірки реєстраційних даних користувач отримує ключ активації (пінкод) або мотивовану відмову.
Для активації сервісу «Пактум.Контрагент» необхідно ввести отриманий ключ активації (пінкод) в налаштуваннях сервісу у системі автоматизації не пізніше ніж через 180 днів з дати придбання. Сервіс вважається активованим після першого звернення до сервісу з ключем активації (пінкодом) для отримання даних поточного балансу або запиту картки контрагента. Будь-який з варіантів доступу до сервісу «Пактум.Контрагент» (див. розділ «Ціна») має обмеження за кількістю запитів на добу – не більше 50 запитів. Сервіс «Пактум.Контрагент» діє до настання однієї з подій – закінчення терміну дії або до досягнення максимальної кількості запитів:
  • Бізнес-2200 – діє 12 місяців з дати активації або до моменту списання з балансу 2200 карток;
  • Бізнес-1200 – діє 6 місяців з дати активації або до моменту списання з балансу 1200 карток;
  • Бізнес-300 – діє 3 місяці з дати активації або до моменту списання з балансу 300 карток.

Вартість

Користувачам програм для автоматизації бізнесу, які оформили пакет онлайн-сервісів «Бухгалтерський», надається доступ до пакета «Бізнес-2200» сервісу «Пактум.Контрагент» без додаткової оплати.

Інші варіанти придбання доступу до сервісу «Пактум.Контрагент» наведені нижче:

Вид договору Баланс (кіл-сть
карток), шт.
Рекомендована
роздрібна ціна, грн.
без ПДВ
   Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент
   Бізнес-2200 на 12 міс.
2200 3000
   Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент
   Бізнес-1200 на 6 міс.
1200 2000
   Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент
   Бізнес-300 на 3 міс.
300 600